Taxele navale ale unui BM3

Partenerul navei este cel mai vechi loc de muncă al Marinei. Sarcinile BM sunt nelimitate și vitale pentru viața navei. O clasă a treia de ofițeri este cel mai mic dintre supraveghetorii marinei. Un BM3 supraveghează sarcinile zilnice ale deckhands navei.

Responsabilitățile unui clasa a treia a ofițerului

O clasă minoră de ofițeri de clasa a treia este un grad de supraveghere în marina Statelor Unite și Garda de Coastă. Ofițerul mic îl supraveghează pe muncitorii săi să îndeplinească orice sarcină atribuită lor. Clasamentul este obținut printr-un test de competență și doi ani în clasamentul anterior. Candidatul trebuie să se afle, de asemenea, în rangul partenerului pentru cel puțin șase luni. Odată terminate, candidatul poate lua examenul de avansare și, la finalizarea acestuia, scorul său va fi înscris într-o competiție Navywide pentru posturile disponibile.

$config[code] not found

Boatswain's Mate

Sarcinile unui partener de salvare implică menținerea aspectului navei, a echipamentelor punții, a reaprovizionărilor în curs de desfășurare și a ambarcațiunilor sale mici. Cuplul bărbatului este o poziție generală obținută atunci când recruții intră în marină fără o anumită funcție. În timp ce marinarul se află în etapele de recrutare, este repartizată în mod automat la o divizie de punți sau poate lucra în departamentele de inginerie ca pompier. Recrutarea poate apoi să se descurce în divizia de punți ca partener de vapor sau "grevă" pentru a lucra la orice alt loc de muncă al Marinei.

Boatswain's mate, mitropolit, clasa a treia

Coordonatorul inferior al echipajului de la bordul navei, sau BM3, supraveghează și asigură că marinarii își îndeplinesc sarcinile și raportează lanțului de comandă. De asemenea, BM3-urile direcționează și preiau lucrările de urgență și exploatarea bărcilor mici. Ele reprezintă ceasuri importante, cum ar fi micul ofițer al ceasului și niște ceasuri de securitate. BM3 pregătește și ajută instruirea marinarilor cu privire la modul de a-și îndeplini sarcinile și oferă îndrumări atunci când este necesar.

cerinţe

Clasa a treia a clasamentului lui Boatswain necesită timp în rang și rată pentru promovare. Nu există o școală specializată pentru acest domeniu, așa că rangul este câștigat prin instruire practică. Recrutatul primește un program de formare a ucenicilor imediat după formarea de bază, care durează trei săptămâni, și trece peste cunoștințele de bază ale navei și responsabilitățile marinarului de punte. Recruții pot participa, de asemenea, la diferite clase pe bază referitoare la întreținerea la bord și controlul pagubelor. Aceste clase sunt luate în considerare la evaluarea cererilor BM3.