Winn-Dixie Casier Descrierea postului

Winn-Dixie este o companie alimentară cu sediul în Jacksonville, Florida, cu magazine din cinci state sud-estice: Florida, Georgia, Alabama, Mississippi și Louisiana. Începuturile companiei încep încă din 1913. Cu zeci de ani de activitate în istoria sa, Winn-Dixie caută angajați care pot contribui la această tradiție de lungă durată. Compania își valorifică munca în echipă, conducere și încredere în rândul angajaților săi.

calificări

Pentru a fi un casier Winn-Dixie, candidații nu au nevoie de experiență de vânzare cu amănuntul. Cunoștințele de matematică de bază și o atitudine pozitivă sunt utile pentru a deveni un excelent reprezentant al serviciului de relații cu clienții.

$config[code] not found

responsabilităţi

Responsabilitățile unui casier includ achiziționarea de către clienți a unui casier, plata și schimbarea. De asemenea, un casier cumpără și efectuează proceduri de închidere prin echilibrarea caselor de marcat la sfârșitul schimbărilor.

Instruire

Winn-Dixie oferă programe de instruire pentru angajații interesați care doresc să avanseze în cadrul companiei. Organizația oferă, de asemenea, programe de dezvoltare profesională, rambursare de scolarizare și programe de burse.

Beneficii

Beneficiile angajaților Winn-Dixie includ (dar nu se limitează la) vacanțe și concedii plătite și asistență pentru angajați.

Salariu

Salariul poate varia în funcție de experiența unui individ ca casier, dar salariul mediu pentru un casier la Winn-Dixie este de 7,06 USD pe oră.